.::CsR.LeNT.Ro::.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

.::CsR.LeNT.Ro::.


 
AcasaChatUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 UnBann Ady**

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
alc0ol1stul
[MEMBRU]
[MEMBRU]



Mesaje : 2
Puncte : 4
Data de inscriere : 09/03/2012

UnBann Ady** Empty
MesajSubiect: UnBann Ady**   UnBann Ady** Icon_minitimeVin Mar 09, 2012 9:03 am

Nume : Ady
Nick : Ady**
Server : Csr.FzG.Ro
IP tau : 92.80.229.174
Motiv : Am primit ban pe motiv ca nu am dat toate pozele,dar mentionez ca am doar doua poze in cstrike.Daca aveam mai multe le puteam da,pentru ca sunt curat ! Daca nu eram curat nu le mai dateam nici pe acestea doua,ci imi vedeam de treaba si puteam juca pe alt server.Tin sa demonstrez ca sunt nevinovat in aceste acuzatii si eu zic ca se vede destul de clar ca mi s-au facut doar doua poze ! Acolo scrie "Un admin ti-a facut un screenshot si un snapshoot",deci in total doua poze,numarul care il detin si eu in calculator !Sunt si eu admin pe un alt server si crede-ma...stiu sa fac diferenta intre un jucator bun si un codat ! Faptul ca te-am omorat de mai multe ori nu inseamna ca am cod,ti-am si zis sa imi faci demo,pt ca in demo nu poti modifica nimic si acel demo este imposibil sa nu il ai in calculator !Faceai demo si se vedea clar daca sunt codat sau nu.
Poza/Dovada : Din pacate nu pot pune link-uri externe in primele 7 zile de la inscriere.Acest mesaj l-am primit in momentul in care am incercat sa pun link-urile.Pentru a vedea pozele,ma puteti contacta la id-ul alc0ol1stul ,sau il puteti ruga pe zuzu sa vi le arate !
Nick Admin care te-a banat : LaLaSoNNg
Sus In jos
ZuZu [;x]
Fondator
  Fondator
ZuZu [;x]


Rank: : Fondator
Status: : Play C.S. on CsR.LeNT.Ro
Mesaje : 78
Puncte : 122
Data de inscriere : 19/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

UnBann Ady** Empty
MesajSubiect: Re: UNBAN   UnBann Ady** Icon_minitimeVin Mar 09, 2012 10:24 am

Eu am dat ban,ptr k imposibil...ai aim in cfg,aveai ceva...1 la mana...dadeai numai hs hs hs...din orice pozitie si 2 la mana ti.am dat pe mess arhiva din consola eu am dat amx_ss Ady** 5
Imi cer scuze,daca a fost greseala mea,dar ptr unban ma abtin,nu dau nici pro dar nici contra..Las totul in seama lu' Gabi(celalalt detinator) si el va lua deicizia finala in cazul tau...

Repet !! Imi cer scuze daca am facut greseala..
Sus In jos
http://www.thebrick.ro
alc0ol1stul
[MEMBRU]
[MEMBRU]



Mesaje : 2
Puncte : 4
Data de inscriere : 09/03/2012

UnBann Ady** Empty
MesajSubiect: UnBann Ady**    UnBann Ady** Icon_minitimeVin Mar 09, 2012 10:43 am

Imi cer scuze,dar te contrazic,nu dateam numai hs...si stii foarte bine asta.In legatura cu cfg-ul,eu joc default,nu bag toate prostiile in cfg,pt ca daca ma deplasez la o sala de internet,sau la un prieten nu imi iau cfg-ul cu mine...Eu vreau sa demonstrez ca sunt nevinovat,nu pt ca mi-as dori foarte mult sa continui activitatea pe serverul vostru,tot respectul,dar asa cum am zis,sunt si eu admin pe un alt server,dar acum are niste defectiuni tehnice,deoarece este la inceput de drum si intre timp imi ocup si eu timpul pe alte servere.Acum imi pare rau ca nu mi-am facut singur demo sa il arat la toata lumea,dar nu se poate da timpul inapoi.Am ceva experienta de cs...si amxmod si s-a mai intamplat sa nu se faca toate pozele din vina unor pluginuri,sau mai stiu eu ce..Si inca ceva...cand mi-ai facut poze,era foarte clar ca vrei sa faci acest lucru,deoarece ai trecut specator si de obicei cand fac poze,asta fac si eu si...sa ziceam ca aveam cod,imi dateam seama de acest lucru si il scoteam,ieseau bine-mersi pozele,continuam jocul ! Din cate stiu,sunetul nu este considerat cod ! Daca gresesc ma puteti corecta !
Daca voi ma considerati ca fiind codat...va urez bafta/sanatate si tot ceea ce va doriti,alaturi de famiile voastre !
Sus In jos
Admin
V.I.P
 V.I.P



Rank: : Detinator
Status: : Joc La Sunet ;))
Harta Preferata : De_dust2x2
Joc preferat: : Counter Strike 1.6
Joc Pe: : CsR.LeNt.Ro
Mesaje : 190
Puncte : 408
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Italy

UnBann Ady** Empty
MesajSubiect: Re: UnBann Ady**   UnBann Ady** Icon_minitimeVin Mar 09, 2012 12:45 pm



:Accepted:

:csr.fzg.ro-4:

:csr.fzg.ro-2:


UnBann Ady** Semnz10




UnBann Ady** Ohmqyr10

UnBann Ady** 9910
  • Nu uita cine este fondatorul forumul-ui Zuzu ^ Justy^Free
    Nu uita sa respecti pentru a nu platii consecintele.
    Nu uitati ca desi unii ma considera prietenos, regulile sunt reguli si nu fac exceptie pentru nimeni !


UnBann Ady** 350x20

Descarca redirectele noastre de aici!!


UnBann Ady** Downloadln
Sus In jos
https://cstrikero.all-up.com
Continut sponsorizat





UnBann Ady** Empty
MesajSubiect: Re: UnBann Ady**   UnBann Ady** Icon_minitime

Sus In jos
 
UnBann Ady**
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.::CsR.LeNT.Ro::. :: Clanuri + Servere War :: WaR-CsR.LeNT.Ro :: Cereri Unban.-
Mergi direct la: